Takaisin hakutuloksiin

Palanderinkatu 7 A

Seppälä, 40320 Jyväskylä
560 € / kk38.5 m²1h+ktKerros 4 / 5, kerrostaloHeti vapaa
Vakuus: 1 kuukausi

Asunto

ParvekeLemmikit sallittu

Talo

Rakennusvuosi 2014KerrostaloHissi

Asunnon kuvaus

As Oy Jyväskylän Mantelikivi on valmistunut 2015 Rasinrinteen alueelle. Seppälän kattavat palvelut ovat aivan kivenheiton päässä.

Viisikerroksisen hissillisen talon asunnot ovat avaria ja valoisia. Keittiöstä löytyy astianpesukone ja kylpyhuoneesta tilavaraus pyykinpesukoneelle. Osassa asunnoista on oma lasitettu parveke.

Kiinteistö on mukana Green homes -vastuullisuusohjelmassa. Lisätietoa ohjelmasta: https://kodisto.fi/op/ajankohtaista/greenhomes/

Vuokrasopimukset tehdään toistaiseksi voimassaoleviksi, yhden kalenterikuukauden irtisanomisajalla. Vakuus on 1 kk vuokraa vastaava ja vakuudeksi hyväksytään vain rahavakuus. Vesimaksu on 20 €/hlö/kk. Vesimaksu on kiinteä eikä sitä tasata. Lemmikit sallittu. Koti- ja vastuuvakuutus vaaditaan. Vuokraan sisältyy 50M-kiinteistölaajakaista. Mahdollista vuokrata autopaikka varaustilanteen mukaan.

Taloyhtiö siirtyy vähitellen savuttomaksi. Uusien asukkaiden vuokrasopimukset kieltävät tupakoinnin huoneistoissa, huoneistojen parvekkeilla ja piha-alueilla. Huomioittehan, ettei kiinteistö ole vielä täysin savuton.

Oikeudet muutoksiin pidätetään.
Usein kysyttyä

Perustiedot

SijaintiPalanderinkatu 7 A
KaupunginosaSeppälä
Postikoodi40320
Pinta-ala38.5 m²
KaupunkiJyväskylä
KerrosKerros 4 / 5, kerrostalo
Huoneistoselitelmä1h+kt
Huoneita1
VapautuminenHeti vapaa
VuokranantajaOP-Vuokratuotto -erikoissijoitusrahasto
RahoitusVapaarahoitteinen
Vuokra560 € / kk
Vakuus1 kuukausi
Vesimaksu20 € / hlö / kk

Lisätietoja

EnergialuokkaC2013
ParvekeKyllä
HissiKyllä
TerassiEi
PihaEi
SaunaEi
Lemmikit sallittuKyllä
Lisätietoja taloyhtiöstäTalosivulle